System zakupów
Należymy do
 • Rolki termiczne do kas fiskalnych

  Rolki termiczne do kas fiskalnych

  Rolki termiczne do kas fiskalnych i terminali są nieodzownym produktem w każdym punkcie sprzedaży detalicznej, sieci super i hipermarketów.

  Nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością, spełniają wymagania każdego, kto szuka produktów najwyższej jakości.

  Papier termiczny stosowany w produkcji rolek do kas i POS posiada certyfikat zgodny ze standardami FSC - jest przyjazny dla środowiska. Idealnie dostosowuje się do wszystkich znanych modeli kas fiskalnych.

  Fundamentalnym walorem naszych rolek jest jakość nadruku i trwałość kolorów. Nadruki utrzymują się przez min. 5 lat, co pozwala na trwałe przechowywanie paragonów bez uszkodzeń.

  Technologia drukowania stosowana w połączeniu z jakością papieru, pozwala zrealizować technicznie doskonałe rolki. Nasze rolki nie tylko nie blakną, ale są odporne na zmiany temperatury także w wilgotnym środowisku.

 • Rolki termiczne do terminali płatniczych EFT-POS

  Rolki termiczne do terminali płatniczych EFT-POS

  Rolki termiczne do EFT-POS są rolkami papieru termicznego przeznaczonymi do stosowania w terminalach płatniczych POS.

  Rolki EFT-POS są produkowane w wielu niestandardowych rozmiarach tak aby idealnie dostosować się do najpopularniejszych bankomatów i terminali płatniczych.

  Rolki termiczne EFT-POS są produkowane zgodnie ze standardami FSC i obowiązującymi standardami. Oznacza to nie tylko że możesz liczyć na bezpieczne i najwyższej jakości produkty, ale również zakup w pełni ekologicznych produktów.

 • Standardowe rozmiary i dane logistyczne

  Standardowe rozmiary i dane logistyczne

Copyright © 2012-2013 KINGPAK

Powered by SINTE