System zakupów
Należymy do
 • Torby reklamowe

  Torby reklamowe

  Nasze torby reklamowe produkowane są z folii najwyższej jakości. Zajmujemy się również produkują reklamówek ze specjalnym dodatkiem oxo-biodegradowalnym, przez co ich okres rozkładania się trwa od 12 do 24 miesięcy. Więcej informacji o ekologicznych aspektach naszych produktów mogą znaleĽć Państwo na stronie www.ecoplastic.pl. Jest to strona dystrybutora dodatku oksybiodegracyjnego (d2w) na terenie Polski, jakim jest Ecoplastic Północ.

  Nasza firma dodatkowo zajmuje się nadrukami na torbach foliowych, które wykonywane są metodą fleksograficzną. Nadruki wykonujemy w systemie Pantone oraz CMYK , w formacie zarówno jedno, jak i dwustronnym, z możliwością użycia aż 8 kolorów w jakości zdjęciowej. Oferujemy szeroką gamę formatów, kolorów oraz grubości folii dzięki czemu każdy ma szansę doboru najbardziej odpowiadającego mu produktu.

  Standardowe parametry i minimalne nakłady toreb
  z nadrukiem indywidualnym »

 • Torby reklamowe typ t-shirt (koszulka)

  Torby reklamowe typ t-shirt (koszulka)

  Uchwyt: rączki foliowe, wycięcie typu koszulka.

  Inne nazwy: "t-shirt", "zrywka", torba kasowa. Torba z zakładkami bocznymi. Torby te są najbardziej popularne w sieciach supermarketów, większych marketach, aptekach, drogeriach, piekarniach, stacjach benzynowych, czy targowiskach miejskich. Główne zalety tego modelu to najniższe koszty i wytrzymałość. Kalkulacja kosztów realizacji jest wykonywana indywidualnie dla każdego zlecenia.

  Zobacz parametry produktu »

 • Torby reklamowe typ market

  Torby reklamowe typ market

  Uchwyt: wycięcie typu "fasolka" lub "nerka", dodatkowo wzmocniony podklejką lub podwójną folią. Torba posiada zakładkę dolną. Wykonywana z folii HDPE . Istnieje możliwość wykonania torby z zakładką boczną idealną do wykorzystania w sklepach obuwniczych i z zabawkami. Jest to najbardziej popularny typ torby reklamowej, idealny do pakowania i wykorzystania podczas promocji markowych wyrobów odzieżowych, kosmetycznych czy obuwniczych. Główne zalety tego modelu to duża powierzchnia reklamowa, wytrzymałość na ciężar oraz wygodne użytkowanie.
  Kalkulacja kosztów realizacji jest wykonywana indywidualnie dla każdego zlecenia.
  Zobacz parametry produktu » • Torby reklamowe typ ucho / taśma

  Torby reklamowe typ ucho / taśma

  Uchwyt: dogrzane rączki foliowe tzw. ucho taśmowe.
  Torba występuje w dwóch wariantach: z zakładkami lub bez zakładek.

  Jest to bardzo popularna torba reklamowa, używana w sieciach supermarketów, lokalnych sklepikach, salonach odzieżowych czy obuwniczych.

  Główne zalety tego modelu to duża pojemność, wytrzymałość, zdecydowanie największa powierzchnia reklamowa oraz wygodne użytkowanie.

  Zobacz parametry produktu » • Torby termoizolacyjne

  Torby termoizolacyjne

  Uchwyt: plastikowy z zatrzaskami.

  Najwyższej jakości torba termoizolacyjna. Służy do przenoszenie produktów mrożonych lub gorących. Utrzymuje odpowiednią temperaturę (ciepło lub zimno) w zależności od naszych wymagań. Lekka i niezwykle wytrzymała.

  Główne zalety tego modelu to duża powierzchnia reklamowa, wytrzymałość, wygodne użytkowanie i atrakcyjna cena.

  Zobacz parametry produktu »


 • Torby wielokrotnego użytku

  Torby wielokrotnego użytku

  Torby wielokrotnego użytku to niewątpliwie jeden z najlepszych sposób promowania wizerunku firmy. Kingpak jest dystrybutorem toreb, które dzięki swoim niepowtarzalnym wzorom zdobyły uznanie na wielu targach branżowych jak i u Klientów indywidualnych. Kingpak jako kluczowy dystrybutor toreb PP promuje torby z włóknin ekologicznych. W dobie ekologii jest to niepowtarzalny atut marketingowy!

  Wszystkie torby ekologiczne wykonane są z materiałów ekologicznych odpornych na działanie środowiska. Nasze torby w odpowiednich warunkach ulegają procesowi rozkładu w 30 dni nie wydzielając toksycznych gazów powodujących zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Nadają się do prania!

  Konkurencyjna cena i najwyższa jakość wykonania to elementy, które połączyliśmy żeby stworzyć produkt dla najlepszej promocji Państwa Firmy!

  W naszej ofercie posiadamy:

  Torby reklamowe wielokrotnego użytku typu greenbag/Eko:

  • Torby eko z polipropylenu nietkanego,
  • Torby Eko z polipropylenu nietkanego,
  • Torby Eko z juty,
  • Torby Eko bawełniane.
Copyright © 2012-2013 KINGPAK

Powered by SINTE